Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapitola 12

11. 2. 2007

Kapitola 12

Nebezpečí ve škole

 

Děvčata jsou na cestě do školy. Jayzie se k nim připojuje trochu později, protože bydlí o kousek dál.

,, Ahoj holky!“ pozdraví je Jayzie s úsměvem.

,,Ahoj Jayzii!“ pozdraví ji na oplátku holky a už pozorují jak se Jayzie chová, aby z toho mohli odvodit jaký bylo včera rande.

,, Jayz tak co?“ pobídne ji Chloe a jemně ji šťouchne do ramene.

,, Co, co? Zeptá se nechápavě Jayzie.

,, No tak co včera.!“ Řekla Chloe trošku hlasitěji a důrazněji, aby  to Jayzie pochopila.

,, Co včera?“ zeptala se a absolutně nepobírala Chloeniny otázky.

,, ÁÁÁ já se zblázdním, jaký bylo rande s Tommym?“ řekne nedočkavě Chloe a rve si svoje vlasy nervozitou.

,,Jo ták!“ rozsvítí se Jayzii v hlavě , a dalo by se dokonce říct, že se konečně probudila.

,, No žádný nebylo!“ řekne tiše.

,, Cože? Co se stalo? Nepřišel? Ptají se obě děvčata vyděšeně.

,, Ne přišel ale Kariko ho unesla!“ řekne smutně při vzpomínce na to jak se včera o něj bála.

,, Pane bože ta taky dokáže zkazit všechno!“ řekne Chloe a nafoukne svou velikou pusu.

,, A jakto že si nám nedala nějak vědět, pomohli by jsme ti!“ řekla Zoe a pozorovala Jayzii a její emoce.

,, No právě. Kdyby sem vám dala vědět tak Tommyho zabije. Tak sem přistoupila na její podmínky. Musela sem do starého domu, a tam sem chtěla k Tommymu, a Kariko řekla že ho pustí jen když jí odevzdám svůj znak hvězdy.“

,, Bože, ty si jí ho dala?“ zeptala se Chloe a opět se vrátila do rozhovoru.

,, Ne! Samozřejmě že ne. Proměnila jsem se, a bojovala proti démonovi který tam ještě byl, nejdřív mi to nešlo ale pak mi nějaký hlas dodal energii,  a já díky tomu zvládla kouzlo 3.úrovně a  démona sem porazila. Tommyho sem rozvázala a rychle jsme utekli!“

,, Jé a pak bylo co?“ zeptala se nadšeně Zoe, která už od téhle chvíle čekala jen romantiku.

,, Počkej ty si byla proměněná a utekla si sním.?“ Zeptala se ji Chloe a vyděšeně čekala na odpověď, a doufala že řekne ne.

,, No pak jsme seděli na lavičce, vše sem mu musela říct, protože jsem nechtěla lhát. Ale přísahal že nic neřekne, a pak mě objal, a poděkoval mi že sem ho zachránila. A když jsme se loučili políbil mě.“ Řekne Jayzie unešeně a její kamarádky rázem zapomněli na to že Tommy ví že Jayzie je Keepers Spirit, a unášeli se s krásnou představou o Jayzii jaké má štěstí.

,, To musela být nádhera.“ Pronese Zoe a touží po tom samém s někým do koho by byla poblázněná. Holky už vstupovali na školní pozemek a raději se co nejrychleji pakovali do třídy, aby zase nepřišli pozdě.

 

Na druhém konci města si to také někdo užíval. Ve škole na Gymnázium  zrovna zvonilo na přestávku a tak se třídy začali přesouvat ven. Hiromi šla se svoji nejlepší kamarádkou Miyako a chtěli si jí něco koupit do přízemí do kantýny. Začali scházet schody, jenže Hiromi nějak špatně našlápla, podlomili se ji nohy, a ze schodů padala jak raketa. Miyako na ni koukala s vykulenýma očima jestli se jí něco nestalo.

,, Hiromi! Si v pohodě?“ zavolala dolu ze schodu.

Hiromi ale naštěstí spadla do měkkého. Spadla na jednoho kluka, kterého povalila k zemi, a vypadalo to dost srandovně, když tam uprostřed patra, kudy prochází snad celá škola , leží na zemi kluk, a na něm se rozvaluje dívka, která právě spadla ze schodů.

,, Jééé!“ vyděsí se chlapec.

Hiromi pomalu začíná otevírat oči, aby zjistila jaký trapas se jí stal.  Celá zrudla, když spatřila, že na někom leží. Hned se od něj odtrhla, ale stále na něm seděla. ( moc romantický).

,, Strašně moc se omlouvám!“ skloní hlavu aby nebylo vidět její červenání.

,, No, takovýhle  způsob seznamování jsem ještě nezkoušel!“ řekne chlapec a usmívá se.

,, Já jsme se ale nechtěla seznámit!“ začne se vztekat.

,, Koukám že to funguje, asi to taky někdy zkusím. Jinak já jsem Kaito. Když už si se chtěla seznámit!“ a stále se pohledný chlapec usmíval a Hiromi trošku provokoval.

,, Já se ale nechtěla seznámit!“ zakřičela ještě jednou Hiromi , rychle se zvedla z Kaita, popadne za ruku Miyako, která se tam celou dobu tříská, protože tohle bylo opravdu moc směšné, a vleče ji co nejdál od Kaita, aby ho sama už nemusela nikdy vidět.

,, ÁÁÁ  proč já musím mít vždy takovou smůlu!“ povzdechne si Hiromi, a vběhne na dámské záchodky.

 

Je hodina. Nudný učitelé se nadějně snaží nacpat svůj výklad žákům do hlavy. Chloe sedí s podepřenou hlavou a hledí z okna, Jayzie zas hledí do země a myslí stále na Tommyho, a Zoe obtěžuje Yamato,. Který se k ní naklání pomocí houpáním na židli.

,, Máš moc hezkou postavu, víš to? Si fakt kočka!“ začne ji vykládat skoro do ucha.

,, Nechtěla by sis někam dneska vyrazit?“ zeptá se jí a stále se pohupuje na židli.

,, Už sem ti jednou řekla Yamato , že nechci!“ pokárá ho a s nafouklou tváří se otočí na druhou stranu. Yamato se k ní stále naklání, a tak Zoe nenechá náhodu náhodě a využije situaci tím že Yamatovi podkopne židli.

,, PRÁÁÁSK!!!!!“ ozve se veliká rána, a když se všichni ohlédnou kde to bylo, vidí jak Yamato je někde pod lavicí.

,, ChiChiChiCHi!“ začne se Zoe smát, až se popadá za břicho. Yamato je sice rozpláclí na zemi, ale také se jen tak nevzdává, a Zoe chytne za ruku a stáhne ji k sobě dolu.

,,BUUUUM!“ ozve se další rána, když Zoe spadne ze židle k Yamatovi.

,, Yamato, ty idiote!“ okřikne se po něm Zoe, která je momentálně těsně vedle něho. Opucuje se a usadí se zpět na židli. I Yamato se usadí zpět do lavice, a hází po nedobytné Zoe očka.

Do třídy vběhne bez klepání šokovaný žák.

,, Rychle se musíme dostat pryč ze školy! Jsou tu nějací divní lidé, kteří zatýkají studenty!“ křičí žák a běží to oznámit dalším třídám.

Ve třídě nastane panika.

,, Bože co se děje! Já chci domu!“ ozývá se z lavic. Chloe, Zoe a Jayzie se po sobě podívají, a už tuší kdo to asi tak může být.

,, Zoe , Jayzie , rychle jdeme!“ vykřikne Chloe a vyběhne ze třídy. Jenže nabourá do něčeho velikého.

,, Jejej!“ vykřikne Chloe když se podívá do výšky a vidí že naproti ní stojí démon. Ten ji okamžitě sevře v náručí a odnáší ji pryč. Do třídy vejdou ještě dva démoni, kteří berou Jayzii a Zoe .  Holky se vzpírají ale beznadějně. Pokud nejsou proměněné nemají žádnou šanci.

,, Kam mě to vedeš ty příšero plná hnusu!“ křičí Chloe a vzpírá se. Všechny tři děvčata jsou hozeny na zem před Kariko.

,, Tak teď vás jednou pro vždy zničím!“ směje se a vytahuje pevný provaz se kterými chce svázat holky. Provaz hodí jednomu z démonů, a ten holky sváže hezky k sobě. Pěkně je utáhne, takže holky nemají šanci se z tho dostat, a ještě je to skoro škrtí.

 

Signál o tom že jsou holky v nebezpečí zbylé Keepers Spirit dostali, a tak se tedy pokoušejí dostat do školy, kde děvčata momentálně jsou.

,,Miyako, musíme se proměnit!“ zvolá na ni Hiromi.

,, jasně tak jdeme na to! Green Power- Change to Flower!“ řekne Miyako a začne se proměňovat na strážkyni květin.

,, Orange power- Change to Sun!“ vykřikne zase Hiromi a obě dně se promění, a už se snaží pomocí kouzel dostat do školy.

,, Tamhle tudy se dostaneme! Je tam jen jeden démon!“Řekne Miyako a obě se přesunou k menšímu vchodu.

,, Green Power- get Ready! Green Shower!“ řekne své kouzlo Miyako a tak  jim prorazí cestu do školy. Rychle se snaží dostat k holkám.

,, Miyako! Hiromi!“ šeptne Chloe, která je zahlídne. Obě dně děvčata se připraví a řeknou svoje kouzlo, kterým osvobodí holky od provazů, a tak jim umožní se proměnit.

,, Pink Power- Change to Heart!“

,, Blue Power- Change to Moon!“
,,Yellow Power- Change to Star!“

všechny tři se naráz promění a už začnou osvobozovat školu od démonů. Kariko to nerada vidí. Její hněv stoupá, a tak raději hned zmizí a jde vymýšlet plán, kterým holky zničí nadobro.

,, Pink Shower!“ vykřikne svoje kouzlo Chloe.

Objeví se tu ale i další pomoc. Misaka. Přiběhla na signál, a tak holkám hned pomáhá.

,, Lucky drop!“ fialová energie se uvolní z její kouzelné hůlky a tak prorazí pár démonů. Holky po dnešním boji získali opravdu moc ringů. Snad to bude brzy stačit a pomůžou tedy tak Hikaru.

 

Škola je osvobozena, a žíci se musejí vrátit do školních lavic na další hodiny. Misaka se vrátí do své třídy, Zoe , Chloe a Jayzie už ve svých lavicích sedí a opět poslouchají znuděně výklad předposlední hodiny, a Zoe poslouchá ty krásné narážky od Yamata, který je jimi bombarduje.

,, Yamato sklapni!“ okřikne ho a zase se obrátí na druhou stranu.

Hiromi a Miyako mají na spěch. Pomáhali svým kamarádkám, ale nyní se musejí vrátit co nejrychleji do školy, protože si toho určitě už někdo všimnul.

,, Miyako dělej!“ křičí Hiromi a jen lehce se otočí na Miyako aby viděla jak je daleko. To ale neměla dělat.

,, Hiromi pozoo….“ Nestihla ji upozornit, a Hiromi to našila do nějakého mládence.  Tentokrát ale nespadl a udržel rovnováhu.

,, Jéé!“ vykřikne Hiromi.

Chlapec ji má na své hrudi, a když spatří její obličej je mu docela známá.

,, Hele jestli mě budeš furt takhle děsit, tak z toho jednou zešílím a budu se bát každý holky co uvidim!“ zasměje se Kaito , kterého Hiromi srazila dneska už jednou.

,, ÁÁÁ zase ty?“ vykřikla Hiromi, a byla celá zrudlá. Miyako tam tak stála a smála se. Bylo roztomilí pozorovat Hiromi jak neustále vráží do stejného chlapce. Třeba se budou mít rádi…….