Jdi na obsah Jdi na menu
 


Epizoda 2

27. 8. 2006

Kapitola 2

 Zjevení Hikaru

 

Po týdnu prázdnin se žáci opět vrací do školy. Po zemětřesení co trochu zbořilo školu ji museli nechat opravit. Všichni už zasedají do lavic a začíná hodina. Hodina nudné matematiky pro Chloe Makito , která z ní nemá zrovna ty nejlepší známky. Chloe sedí v lavici a pod ní má svůj transformat. Bohužel ale stále neví co to je. Stále si to prohlíží a vzpomíná na to co se stalo minulí týden. I ostatní holky na to stále myslely.

 

Do třídy vejde ředitel, a tak zvedne konečně pohledy všech žáků a konečně je probudí z nudy. Nejde ale sám. Vede sebou nějakého chlapce, který vypadá opravdu dobře.Má světle modré vlasy na krátko střižené, a jeho oči mají barvu hluboké hnědě. Jeho pohled vyzívá každou dívku, je opravdu k sežrání.

 ,, Tohle je můj vnuk Yamato , a teď je vašim novým spolužákem.“ Řekne a vyšle pohledného chlapce do třídy, aby se usadil. Všechny dívky ve třídě mají v očích srdíčka a sluntají po Yamatovi. Ten se usměje a zastaví se mu pohled na Zoe, která o něj nejeví sebemenší zájem. Chlapec se tedy vedle ní posadí , ale ona nevypadá že by z toho byla zrovna dvakrát nadšená. Za to Chloe už pěkně slintá spolu s dalšími holkami ze třídy a tiše závidí Zoe, která ho teď má celého pro sebe.. Yamato pozdraví Zoe ale ta se jen pohrdavě otočí a je celá zrudlá.

,, Ty semnou nemluvíš?“ zeptá se jí.

,, Pmpfff! Nemluv na mě při hodině!“ řekne Zoe a snaží se být od něj co nejdál.

Konečně je slyšet poslední zvonění a upozornění, že všichni můžou po namáhavém dni domů. Chloe a Zoe se vydají domů a zastaví je Jayzie.

,, Holky!počkejte!“

 obě se naráz otočí a sledují jak se k nim žene Jayzie .

,, Chtěla jsem….poděkovat za to, že jste mě zachránily! A taky sem se ti chtěla Chloe omluvit za to strčení!“ řekla trochu nesměle, a Chloe s Zoe se pousmáli.

,, To je v pohodě! Přece by jsme tam nenechali kamarádku!“

 Jayzie trošku zčervenala ,otočila se a odešla.

 ,, No je trošku zvláštní.“ Řekla Zoe a obě dvě pokračovaly v cestě domů. Povídali si o tom novém klukovi co k nim přišel do třídy.Jenže jeho spolusedící nebyla z tohoto téma moc nadšená a tak radši hned vytáhla svůj transformat  a nahodila téma:

 „ Co to  asi tak může být!“

Celou cestu si to prohlížely ale netušili na co to může být. V tu chvíli  před ně spadlo auto.

 ,,ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!“ zakřičely najednou a skočili si do náruče. Holky začnou panikařit a jak už to tak bývá hlavní hrdinka Chloe začne křičet ještě víc. Před nimi se objeví člověk který má zčervenalé oči a zhluboka dýchá a je rozzuřený. Holky sedí na zemi, obě se drží a vyděšeně křičí.

,,Pane bože, co to je za zrůdu!“ křičí Chloe.

Ten zvláštní člověk, jestli se tomu dá tak říkat začne holky napadat, a tak není divu že holky berou nohy na ramena. Kolem nich není vůbec nikdo, nemůžou žádat o pomoc, ale i přes to Chloe křičí ať ji někdo zachrání.

 Po nekonečném utíkání Chloe zakopne a spadne na zem. Zoe se ohlídne a když vidí že těsně před Chloe stojí ta příšera vrhne se k ní. Ta je hrozně vyděšená a z kapsy jí najednou vypadne její brož, ale té si Chloe nevšimla. Příšera se zasměje a chce na Chloe zaútočit ale v tu ránu se její transformat rozzáří obrovskou růžovou září a jeho oslepí.

Chloe se jedním okem koukne co se děje. Zoe taky nechápe a vytáhne svůj transformat. Záře najednou začne svítit a holky a transformaty se začnou vznášet.

,, Co se to děje Zoe?“ zeptala se Chloe a nenápadně se dotkla své brože.

I Zoe se toho jemně dotkla a pronesla:,, Nevím, ale cítím se nějak zvláštně!“

,,Pink Power- Change to Heart! Vykřikne růžovou září oslepená Chloe.

,, Blue Power- Change to Moon!“ pronese zase Zoe, ve které proudí modrá energie.

Holky se promění na krásné vyspělé Keepers Spirit  s nádhernými šaty a v ruce mají hůlky.Chloe začne bláznit, že je teď opravdu krásná a prohlíží se.

,, Pane bože!Sem to já? To je nádhera!“ křičí všude kolem sebe.

 Zoe se jen usmívá, ale na někoho tu zapomněly. Příšera na ně zaútočila a kouzlem holky strhla na zem.Holky se sebraly ze země a Chloe odvážně řekla:

,, Nevíme sice co si zač ale teď ti to nandáme!“ Zoe se na ni nechápavě podívala se slovy: a jak to chceš asi udělat, ale Chloe se jen připitoměle pousmála. Vzala před sebe tu hůlku a v duchu si říkala :

,,Prosím, prosím, nezklam mě!“

,,Pink Power- Get Ready! Love Heart!“ zničeho nic ji vyšlo z úst a  z hůlky vyšla najednou obrovská záře která pohltila démona a tak ho zničila. Spadnul na zem a celá temnota se zněj vysála do malé bílé perly která okamžitě vlítla do Chloenina transformatu. Na zemi pak ležel normální člověk, který se probral a nevěděl co se stalo. Holky se rychle klidily z místa a běžely se někam schovat. Uklidily se do nějaké tmavé uličky aby zjistily jak se toho co mají zbaví.

 ,,Takhle přece nemůžu přijít domů!“ křičela nešťastná Chloe. Teď se jí ale opět rozzářil transfrmat  ale bílou září a zjevil se zvláštní duch. Holky vyděšeně koukaly co se zase děje.

,,Já sem Hikaru. Jsem jedna z vás, ale jsem prokletá králem temnot. Proklel mě a já teď musím čekat na to, až  mé sestry mě zachrání. A to jste vy! Musíte nasbírat tyto bílé perly a kyž jich bude dostatečně opět se narodím!“ řekne krásná dívka smutně.

,,A jak se jako narodíš? Vždyť tu si!“ řekne hloupě Chloe.

,,Ano, máš pravdu, ale jsem jen duch. Mé tělo vězí uvězněné v zámku, prosím pomozte mi! Musíte zničit všechny démony!zachraňte mě!“ Hikaru najednou zmizí. Holky jsou trochu mimo a vyděšené protože neví co mají dělat.

Druhý den ve škole vše řeknou Jayzii.Ta vytáhne svůj transformat a přemýšlivě si ho prohlíží a pak vykoukne z okna.

 ,,Budeme ji muset zachránit!“ řekne. A tak pro holky začíná největší úkol jejich života…..