Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jayzie Korimoto

10. 4. 2007

Jayzie Korimoto alias Jayzie-star

 

 

Jméno: Jayzie Korimoto ( Džajzí Korimoto)

 

věk: 14 let

 

znak: hvězda

 

transformat: světle zelený

 

výška: 162 cm

 

barva: žlutá

 

oči: zelené

 

vlasy: dlouhé blond

 

záliby: péče o sebe, modeling,volejbal

 

narozeniny: 19.7.1991

 

 

 

Jayzie je zvláštní dívka. Ze začátku nepřístupná, nepustí si k sobě nikoho. Všechny zabíjí pohledem, ale její krása je neodolatelná pro všechny. Je poměrně vysoká, a její krásou kromě obličeje ji dělají její dlouhé nohy, na které ulítává spousta jejích nápadníků. Zdá se tedy ze začátku namyšlená, ale také to je díky tomu, že se ji rodiče moc nevěnují, že tráví všechen svůj čas sama, a neměla nikdy mco přátel.

 

Když byla na jiné škole, byla zamilovaná do jednoho chlapce, který ji moc ublížil. A proto teď na kluky nemá ani pomyšlení. Její jiskru v oku ji však vrátí chlapec Tommy, který se ze začátku zdá jako hodný kluk. Je však pohlcen temnotou, ale i přes eho nevinnu je z něj Jayzie velice smutná,a nese to špatně. Po boji se však vrátí zase její Tommy, a pomalu mu zase začne důvěřovat.

 

Díky své kráse je zvaná na různá focení, kteé však kvůli Keepers Spirit musí často odmítnout, protože by to nezvládala.

 

Její špatná vlastnost je povrchnost. Hlavně ze začátku jak už jsem se zmínila. V průběhu děje se však mírní, a není tak přísná, ale její přísností ji zastoupí další strážkyně Misaka, která holky rozhodně nešetří.

 

Jayzie rozhodně není typ dívky, která by se svěřovala hned se vším. Všemu nechá volný průběh, ať se to každý dozví sám. Takže je také velice veliká tajnůstkářka. Všichni z ní vždycky musí všechno dolovat, a i ta se toho moc od ní nedozví.